Bora, Triksa dhe Beniada paskan një “fiksim” të përbashkët

Të treja kanë profesione të ndryshme, njëra moderatore, tjetra këngëtare dhe tjetra modele e ju do thoni ç’i lidh bashkë përveç faktit që janë komentuar shumë në “Big Brother VIP”.

Vajzat i ka bërë bashkë dhe i njëjti stil. Bora, Trixa dhe Beniada janë shfaqur të treja me fustane të të njëjtit stil: një krahë të mbuluar, dhe pjesën tjetër dekolte.

Bora u shfaq me këtë stil në një prej primeve të “Përputhen” dhe duhet thënë se stili i saj ishte pak më i guximshëm me fustanin gri metalik.

Ndërsa Trixa dhe Beniada dukeshin shumë elegante, njëra me fustan rozë e tjetra me të zi. Ju cilin fustan do zgjidhnit për veten?

Kujtojmë se nuk është hera e parë që Triksa dhe Bora bëjnë “xing” me veshjet e tyre. Të jetë thjesht rastësi apo dy gocat ndjekin njëra-tjetrën këtë nuk e themi dot.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -