Gjej pretekst tjetër për t’u ndarë nga Donaldi, jo mua”, kushërira e Beatrixës i përgjigjet Ermalit

Pas bujës që bëri batuta lidhur me Bora Zemanin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe vendimit të Beatrixës për të mos marrë pjesë në darkën me banorët, Ermal Mamaqi reagoi…