Tifozja e Realit provokon imagjinatën e ndjekësve, modelja seksi publikon foto e veshur me fustan transparent

Rrjetet sociale të modeles Demi Roz, e cila është tifoze e zjarrtë e Realitjanë të mbushura me fotografi që i tregojnë asaj linjat trupore. Së fundmi, Demi pozoi pothuajse e zhveshur për të gjithë fansat e saj në Instagram, shkruan “Daily Mail”

Modelja 26-vjeçare pozoi e veshur me një fustan të tejdukshëm, i cili kishte një të çarë që fillonte nga gjoksi bombastik i Demit e deri tek këmbët. Zeshkanja pozoi me njërën këmbë të nxjerrë para tjetrës dhe njërën dorë e kaloi tek flokët që i kishte lënë lëshuar.

Ajo e kombinoi fustanin me një palë sandale të bardha dhe kishte aksesorë të vegjël në mënyrë që vëmendjen më të madhe ta tërhiqte veshja e saj. Fustani i tejdukshëm i tregonte trupin, të cilin çdo vajzë do të dëshironte ta kishte.

Vetëm disa ditë më parë, modelja pozoi topless në plazh, teksa qëndronte e ulur në një shezlong.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -