Zbulohet një tjetër skandal në Big Brother VIP, ja çfarë i ka ndodhur Monika Lubonjës në dhomën e rrëfimit (VIDEO)

Një tjetër skandal ka dalë në dritë nga Big Brother Vip dhe kanë qenë vetë shikuesit ata janë treguar të kujdesshëm për detajet dhe e kanë kapur. Bëhet fjalë për një moment ku produksioni qorton Monika Lubonjën. Në videon e publikuar dëgjohet qartë gjithçka pasi kanë harruar audion ndezur.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -