Beatrix në Dubai e shoqeruar me ish të dashurin , ky është detaji qe e zbuloi atë (FOTO)

Teksa të premtën do të mbahej darka e banorëve dhe ish banorëve në BBV, ishte Trixa ajo e cila në momentin e fundit nuk morri pjesë.

Trixa ishte prekur nga një batutë e zhvilluar në shtëpi nga disa musafir special ku përmenden Bora Zemanin.

Donaldi ishte ai i cili u prek shumë dhe nuk e besonte që ajo batutë ka ndikuar për Trixën.

Pas asaj u aludua shumë që Beatrix Ramosaj nuk ndodhet në Shqipëri dhe se ka udhëtuar jashtë vendit.

Që nga ai moment Trixa nuk e ka bërë asnjë postim në Instagramin e saj.

Por derisa kushërira e saj ka postuar një foto në profilin e saj, lihet të kuptohet vendi ku Trixa ka shkuar.

Një tatuazh në krah që është i njëjtë me atë të Trixës, u kap në foton e Anxhelinës.

Si duket vajzat janë duke i kaluar pushimet në Dubai.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -