”Lajm i fortë nga Italia”/ Pritet arrestimi i kryeministrit Edi Rama

Në postimin e tij në Facebook, Berisha thekson se paniku e ka kapur edhe Engjëll Agaçin i cili është miku i Gjeneralit Lisi të arre stuar në Itali dhe se Rama po bën lëvizje të shumta në strukturat e policisë për të mbrojtur veten nga arr estimi.

‘Pritet që në drejtim të Forcave operacionale të vendoset Olti Bistri, një ushtar i Saimir Tahirit në bizneset me drogën, që do dekonspirojë operacionet kundër këtyre mafiozëve të Ramës’, thuhet në denoncimin e qytetarit dixhital.

Postimi i plotë i Sali Berishës:

Pas arre stimit te Gjeneral Lisit panik i madh tek Don Agaçio, Dhuratmadhi por edhe vet kreu i meduzes!
Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Doktor përshëndetje,

Arrestimi i fundit ne Itali i mikut te Agacit i ka futur friken te gjatit nga Antima fia italiane dhe Guardia di Finanza. Te kapur gafil nga leket qe kane vjedh tek inceneratoret, per te mbrojtur veten, ministrat dhe lali plehun e bashkise, i gjati po ben levizje te shumta ne strukturat e policise.

Pritet qe ne drejtim te Forcave operacionale te vendoset Olti Bistri, nje ushtar i Saimir Tahirit ne bizneset me drogen, qe do dekonspiroje operacionet kunder ketyre mafiozeve te Rames. E kane pajisur keto dite me certifikate sigurie, me lobim te forte te Aranit Arapit, qe eshte keshilltar i Ministrit Çuci dhe qe ka qene zar i Tahirit. Graden se ka marre. Pritet qe do shtrengohen radhet brenda policise, dhe Rama don te kaloje nje ligj qe do vendosi ne spiunim te gjithe familjet e policeve qe ti mbaje ne kontroll mos e arrestojne.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -