Trixa e zbulon ku shkoi për pak ditë (FOTO)

Beatrix Ramosaj e ka konfirmuar shkuarjen e saj në Dubai.

Ajo para pak minutash ndau fotografi në Instagram, duke shkruar: ‘Po shkojmë në shtëpi’.

Artistja u kthye në Shqipëri dhe po pret Donaldin të dalë fitues nga Big Brother pasi sot bëri thirrje të votohet.

Këto janë fotot e para të Trixës nga pushimet në Dubai.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -