Arrestohet ish-banori shumë i njohur i Big Brother pas aksidentimit në gjendje të dehur!

Bjordi Mezini është përfshirë në një aksident trafiku natën e mbrëmshme.

Mësohet se regjisori i njohur dhe njëri nga ish-banorët më të njohur të Big Brother ishte në gjendje të dehur dhe po ngiste veturën pa patent shofer.

Mezini është arrestuar, ndërsa aktualisht është në gjendje të mirë dhe fatmirësisht nga aksidenti ka pasur vetëm lëndime të lehta.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -