Emocione në BBV, Iliri s’mund t’i ndal lotët

Iliri përlotet teksa dëgjon zërin e vajzës së tij. 18 shkurti është data e finales së madhe të Big Brother VIP.

Ky edicion i BBV-së ka filluar në tetor të vitit të kaluar dhe banorët kanë kaluar më shumë se katër muaj brenda, shkruan lajmi. E kur ka kaluar e gjithë kjo kohë për banorët finalist ka filluar të bëhet edhe më i fortë malli për familjarët e tyre.

Iliri sot është përlotur teksa ka dëgjuar vajzën e tij duke kënduar. Ai nuk ka mundur t’i kontrollojë lotët e tij. Iliri është brenda shtëpisë që nga fillimi i edicionit.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -