Cfare pritet nga finalja e “BBV”? Publikohen prapaskenat e pergatitjes (Video)

Vetem nje dite na ndan nga finalja e madhe e ketij sezoni te pare te “Big Brother VIP”, ku eshte premtuar nje finale madheshtore si asnjehere me pare.

Pak minuta me pare moderatorja Arbana Osmani ndau me ndjekesit e saj ne Instagram disa nga prapaskenat dhe pergatitjet qe po behen per finalen e madhe.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -