E PASKA ZAKON! TRIXA PASKA BERE KENGE EDHE PER ISH TE DASHURIN!

Trixa ka qene ne qender te vemendjes kohet e fundit dhe jo vetem. Vec marredhenies me Donaldin asaj kane nisur ti qarkullojne edhe video me ishin e saj Ervin.

Se fundmi ne Tik Tok po qarkullon nje video nga DWS, ku Beatrix me Ervin per dore i drejtohet moderatores Amarda Toska dhe i thote se kenga i eshte dedikuar pikerisht atij.

Pra mesa duket kenga per Donaldin nuk qenka e para dedikuar dikujt

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -