Rama ‘futet’ në Big Brother VIP, dalin pamjet që po ‘çmendin’ rrjetin

Reality shoë “Big Brother Albania VIP” është kthyer në një nga emisionet më të ndjekura dhe më të përfolura në Shqipëri.

Megjithatë, së fundmi, ka qarkulluar një teori janë prenotuar dy helikopterë për në datë 18 shkurt, ku njeri prej tyre do të shkojë në Vlorë. Kujtojmë se Donald Veshaj është i vetmi banor nga qyteti i Vlorës.

Mirëpo ajo çfarë ka bërë më shumë përshtypje është lajmi se në finale do të jetë i përfshirë edhe Edi Rama.

Kjo ka bërë që fansat të lëshojnë imagjinatën. Në Tik Tok është publikuar një video e montuar ku kryeministri shfaqet brenda shtëpisë së BBV. Madje qëndron pranë Einxhel, cila duket e befasuar. Theksojmë që ky është vetëm një montazh.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -