Produksioni i ndërroi pikturën e Adem Jasharit? Olti Curri publikon videon dhe i thotë të gjitha

Rrjeti vloi mbrëmë nga dyshimet.

Donald Veshaj edhe mbrëmë dhuroi emocione të mëdha shikuesve mbarë shqiptar, e kjo jo pa arsye, shkruan lajmi.net.

Ani pse njihej si moderator e aktor, Donaldi ka zbuluar para publikut talentin e tij në pikturë gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBV.

Dje për nder të festës së Pavarësisë së Kosovës ai pikturoi portretin e Adem Jasharit duke lënë të gjithë pa fjalë.

Mirëpo kishte disa ndjekësit në instagram që kanë dyshuar në vërtetësinë e portretit.

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar foto ku në njërën prej tyre piktura duket pak më ndryshe.

Është Olti Curri ai i cili kohët e fundit ka komentuar çdo situatë në BBV, e nuk iu shmang as kësaj.

Gazetari dhe blogeri shqiptar me një video e ca foto ka treguar se piktura e Donaldit është identike dhe nuk ka vend për dyshime.

Ai po ashtu ka hedh në dritë momentin kur Donaldi kishte diskutuar me aktorin Agron Llakaj i cili ishte mysafirë ditë më parë, ku i kishte përmendur idenë e tij për portretin e Adem Jasharit.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -