‘Nuk kam pse ta takoj’, babai i Einxhelit bën deklaratën e fortë: Lidhjen me Dagzin e kam parë si lojë

Babai i Einxhelit, Muzaferi, i ftuar sot në “Shqipëria live”, pak orë para finales është shprehur se lidhjen e të bijës me Einxhelin e ka parë si diçka të ndodhur brenda një loje.

“Jo unë e kam parë si një gjë që është brenda për brenda një hapësire loje. Nuk kam asnjë arsye për ta takuar”, tha Muzafer për “Shqipëria Live”.

I ngacmuar nga moderatorët nëse do ta takojë tani, ai u shpreh për të dashurin e vajzës së tij duke thënë: “Do ta takoj ashtu siç takova Monikën dhe siç do takoj Donaldin”.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -