Nuk përmbahet aktorja tropojane, Arjola kapet duke fërkuar pjesën e poshtme intime të trupit

Aktorja Arjola Demiri është një nga personazhet femra më të njohur dhe më të komentuar në shoëbizin shqiptar. Në një video që po bën namin në rrjetet sociale, aktroja është filmuar duke bërë një gjest aspak të hijshëm në televizion. E ftuar në ‘Fan Club’ ku ka komentuar eksperiencën e saj në BBV, Arjola është filmuar duke fërkuar pjesën e poshtme intime të trupit.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -