Postohen votat e big brother vip nuk eshte Iliri fitues ( FOTO )

Diten e sotme u postua nje foto nga Andrea qe tregon votat e publikut deri ne oren 9 dhe duket qart qe Donaldi kryeson me 186675 Vota ne vendin e dyt eshte Iliri me 148743 vota ne vendin e tret vjen Beniada me 24679 vota dhe ne vendin e 4 eshte Einxhel me 21476 Vota. Nuk edim a jan te vertat keto vota nuk edim nese eshte e vertet kjo foto por qe po ben xhiron e rrjetit Klikoni me posht dhe shikoni foton.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -