Donald Veshaj mungon në Post Big Brother VIP, arsyeja?!

Pas finales së madhe do të kemi tre puntata të tjera post “Big Brother VIP”, ku do jenë të ftuar të gjithë banorët e do diskutohen situata të ndryshme.

“Iconstyle” bën të ditur se mes gjithë ish-banorëve të këtij spektakli, ka munguar aktori Donald Veshaj, i cili doli i dyti nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Arsyeja ende nuk është bërë e ditur, por thuhet se Romeo dhe Donaldi janë përplasur me produksionin e Top Channel, pas shpalljes së Ilir Shaqirit si fitues.

Për më tepër dy vëllezërit kanë fshirë nga Instagrami emisionin që iu bë dhuratë nga produksioni dhe refuzuan të shkonin në afterparty të spektaklit.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -