Bora I Dedikon Këngë Donaldit: Më Bëre Ta Urrej..

Bora është njëra ndër femrat më të komentuara në estradë, sidomos gjatë këtyre muajve sa ishte “Big Brother Vip”.

Meqense ish I dashuri I saj, Donald Veshaj në një farë forme e konfimoi me një puthje se krisjet që kishin pasur janë rregulluar, shkruna”Kosovarja”.

Por situata mori një kahje tjetër, pasi Donaldi pas pak ditësh ra në dashuri me Beatrix Ramosaj, ku dhe puthja e çiftit mori vëmendje të madhe mediatike, përshkak se Beatrix e dinte se si qëndronte gjendja jashtë shtëpisë, pasi hyrja e saj ishte e pak ditë pasi ndodhoi puthja mes Donaldit dhe Borës.

Trekëndëshi Beatrix-Donald dhe Bora u komentuan jashtë zakonisht shumë, mirëpo Bora në një farë forme ishte më e dëmtuara, pasi deklaroi se është duke e pritur Donaldin.

Në Instagram qarkullojë shumë detaje shumë situata ku lidhet Donaldi dhe Bora, kësaj rradhe Bora që I dedikon një pjesë të një teksti nga një këngë Donaldit.

Kënga është e këngëtarës së njohur, Billie Ellish- Happier Than Ever.

Këngë kjo që lidhet shumë me situatën e Borës dhe Donaldit.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -