Reagon Arbana Osmani me ne fund per te gjitha Lajmet dhe shikoni se ca thote per Donaldin .

Ka reaguar Arbana me ne fund pas gjith lajmeve qe kan ndodhur sot dhe dje sikur produksioni ka hedhur kunja kundrenjt banorve te shtepise se Big Brother !

Ja deklarata e plote : Produksioni i Big Brother Vip duke i konsideruar kunja dhe insistuar nje konflikt qe nuk ekziston edhe as nuk do te ekzistone ndonjhere . Une dhe Top Chanel i jemi falenderues dhe mirenjohes cdo konkurenti ne kete Big Brother , aq me teper Donaldit i cili na ka dhuruar emocione pa fund ..!

Big Brother ka mbaruar dhe shpresoj qe e gjitha kjo vala qe duan te na vene kunder te mbaroje sa me shpejte

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -