La Borën për Trixën! U nda edhe me këngëtaren, Donaldi shihet në krahët e një vajze tjetër

Në rrjetet sociale po qarkullon një foto ku Donaldi shihet teksa i vendos krahun një vajze.

Donald Veshaj është kapur nga kamerat nën shoqërinë e një vajze, e cila nuk është figurë publike. Pas ndarjes publike nga Bora Zemani, ndarjes edhe me Beatrix Ramosajn, aktori duket se ka gjetur ‘paqen’ dhe ‘dashurinë’. Në rrjetet sociale po qarkullon një foto ku Donaldi shihet teksa i vendos krahun një vajze, e cila në pamje të parë duket se nuk është fytyrë publike.

Nuk dihet ende se kush është ajo mirëpo duket se aktori e ka ndarë mendjen se nuk do të ketë rikthim as me Borën dhe as me Beatrix Ramosajn. Kjo e fundit konfirmoi ditën e djeshme ndarjen, duke postuar një foto ku shkruante ‘histori e rremë’. Sikur të mos mjaftonte kjo, Trixa e ka hequr edhe nga instagrami aktorin, ky i fundit ende jo.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -