Takim i fshehtë mes Borës dhe Donaldit në natën finale të Big Brother Vip

Burime të sigurta na kanë informuar eskluzivisht për BlaBla Media se sherri i ndodhur mes Romeos dhe produksionit ka ndodhur vërtet me tone shumë të larta gati ka pas përplasje fizike mes Të dy palve por ajo qe na ka bere me shume përshtypje eshte vellai i Bores i cili nuk ishte vetem duke kaluar por duke mbeshtur dhe qetësuar Romeon dhe duke i qëndruar afer .

Nga informacionet kemi zbuluar se ata janë shoke shumë të mire dhe vazhdojnë te kenë respekt per njeri tjetrin dhe kete na i vërteton instagrami i tyre pasi vazhdojnë te ndiqen ne instagram akoma duke vërtetuar qe ata nuk kane hatërmbetje me njeri tjetrin pavarësisht se Donaldi e la Boren per nje femer tjeter.

Por lajmi më shokues për publikun qëndron ne faktin se pasi ka dal Donaldi nga Big brother ne zyrat e Top channel është takuar me Boren.

Biseda ka qënë private dhe ka zgjatur rreth 20 minuta dhe momenti kur ka dal Bora ka qënë shumë e zymtë .

Donaldi është larguar me Romeon dhe disa miq të tij. Beatrix është larguar me Albanin .

Te nesërmen ne mengjes nuk pame asnje foto mes Donaldit dhe Trikses as ne ditët në vazhdim sepse ai do të rrikthehet sërisht me Borën .

Triksa ka pasur ndjenja te verteta per Donaldin dhe shpesh here ajo shihej duke qare ne Top Channel .

Ketu dalim ne konkluzionin që vëllezërit Veshaj paskan bere nje loje me te gjithë ne dhe sidomos Donaldi ka luajt pist me Triksen e cila ka pasur vertet ndjenja per ate djal.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -