“Histori fallco…”- Beatrix konfirmon ndarjen nga Donaldi dhe ben veprimin e papritur ndaj tij

Situata mes Donaldit dhe Trixes morri gjithe vemendjen e publikut gjate festes se djeshme mes banoreve te “Big Brother VIP” dhe stafit te formatit.

Gjate kesaj feste u vu re se Donaldi nuk i ndjeti fare afer Trixes, madje kendoi edhe kengen “Toxic Love” dedikuar Bores, se bashku me Romeon dhe Elgitin.

Kudo neper rrjet po flitej per nje ndarje te mundshme mes dyshes e tashme ishte Trixa ajo qe konfirmoi zerat.
Me ane te nje postimi ne InstaStory ajo shkroi: “Jo histori fallco,,, por duke e hequr me kryq fjalen ‘jo’ e duke lene vetem ‘histori fallco’”

“Ja, e rregullova”- shkroi ajo duke perdorur emojit e maskave per te konfirmuar keshtu fjalen “fallco”

Gjithashtu, u vu re se ajo as nuk e ndjek me Donaldin ne Instagram, nderkohe qe ky i fundit e ndjek akoma.

Egziston mundesia qe Donaldi mund t’i kete dhene fund kesaj lidhje pasi u vu ne dijeni te penalizimit qe i beri kjo lidhje pas daljes nga shtepia, ose ai mund te kete mbajtur meri per refuzimit te takimit nga ana e Trixes, megjithese refuzimi i saj dukej si dicka e planifikuar nga produksioni qe te lihej si nje takim emocionues ne naten finale.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -