Donald Veshaj i dha fund lidhjes me Beatrixën, shikoni reagimin ‘epik’ të Semit (VIDEO)

Ditën e sotme Beatrix Ramosaj përmes një Story të publikuar në Instagram, konfirmoi ndarjen nga Donald Veshaj.

Vetëm 4 ditë pas përfundimit të Big Brother VIP, Beatrix dhe Donald i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Menjëherë pas ndarjes, nuk ka munguar edhe një reagim nga Semi, mikesha më e mirë e Bora Zemanit.

Semi Jaupaj ka publikuar një video në InstaStory, derisa në sfond dëgjohet kënga “Boomerang” e Yebba.

Theksojmë se Donaldi dhe Trixa mbrëmë tek festa e organizuar nga Top Channel nuk u panë për asnjë moment bashkë, si dhe aktori Veshaj këndoi edhe këngën dedikuar Bora Zemanit “Toxic Love”, derisa Trixa ishte e shoqëruar nga vëllai i saj, Alban Ramosaj.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -