“Jam dashuruar me një person të martuar”/ Antonela flet pa dorashka, zbulon të dashurin që gjeti në Sanremo!

Ish-konkurrentja e Big Brother Vip, Antonela Berisha, ka rrëfyer pa dorashka për jetën e saj në Shqipëria Live, Top Channel.

E pyetur nga gazetarët e emisionit ajo ka treguar që është në një lidhje të komplikar për momentin dhe që është ende e pavendosur.

Kohë më parë Antonela ka treguar që ka qenë dashurar një burrë të martuar. “Më ka ndodhur që jam dashuruar me një person të martuar.

Unë nuk e dija se ai ishte i martuar, por ngaqë jam FBI në gjak e zbulova. Kërkova emrin e tij në Google, edhe vendlindjen edhe më doli një lajm “filan këngëtar i ftuar në dasëm të këtij personi”.

Aty zbulova që ishte i martuar. Isha shumë e zhgënjyer. Ai i shkreti dhe sot më lutet, por unë e ndërpreva gjithçka aty. Tani as nuk më intereson”, tregoi Antonela.

Kujtojmë se Antonela kishte një “feeling” për Mevlanin gjatë “Për’puthen”, por këto ndjenja janë zbehur. “E kam treguar që kam pas pëlqim për të, nuk e kam më, sepse jam shumë e zhgënjyer nga ai me thënë të drejtën.

Nga emisioni “Jashtë Loje”, që ishim bashkë në makinë ai dha disa deklarata të tjera për personazhin tjetër që ishte në emision (Ledjanën).

Nuk e kam ndjek me vëmendje, por më çuan disa gjëra. Nuk jam më goma rezervë për askënd. Thjesht e kam prish edhe atë miqësi që ishte, sepse nuk ja vlen, miqtë e mi i numëroj me gishta dhe besoj se ai nuk e meriton të jetë në miqësisë time.”- ka rrëfyer Antonela.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -