Dje u nda Donaldi me Triksën, thirrja e çuditshme e Bora Zemanit: Qëndroni të qetë dhe…

Dje Beatrix Ramosaj ka konfirmuar ndarjen nga Donald Veshaj. Aktori ka qëndruar i heshtur dhe nuk ka bërë asnjë reagim.

Por një postim i Bora Zemanit, po duket e çuditshme. Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani, ka publikuar një imazh në Instastory, ku përmes saj ka dhënë një mesazh me kuptim të madh.

“Qëndroni të qetë dhe shikoni Përputhen”, shkruante në pjatën që i është servuar. Kjo mendohet të jetë thirrje për të gjithë fansat që janë të interesuar për të.

Lidhja e Donaldit dhe Trixës mori fund vetëm katër ditë pas përfundimit të Big Brother VIP. Dita e djeshme ka pasur kryefjale, ndarjen e Beatrix nga Donaldi. Fillimisht ata nuk u takuan tek festa e TCH me pas Trixa e hoqi nga Instagrami.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -