Dalin shifrat ZYRTARE/ Ja sa përqind të votave ka marrë Iliri dhe Donaldi në finalen e ‘Big Brother VIP’

Balerini Ilir Shaqiri u shpall fituesi i çmimit të madh të ‘Big Brother VIP’. Një fitore kjo që u shoqërua me pakënaqësi nga aktori Donald Veshaj dhe fansat e tij. Madje Donaldi refuzoi të ishte i pranishëm edhe në post ‘Big Brother VIP’.

Fituesi i këtij edicioni të parë të ‘Big Brother’ do të marrë 100 mijë euro. Shifër e premtuar nga produksioni i këtij viti, ndërkohë finalistët e tjerë morën 10 mijë euro.

Polemika kanë qenë të shumta në lidhje me votat e publikut, sidomos nga Donaldi e Romeo që e kanë kundërshtuar me të madhe rezultatin.

Në rrjet po qarkullon një foto ku duken rezultatet sipas AKEP-it. Iliri ka 35% të votave, Donaldi ka 30% të votave, Einxhel 25% të votova edhe Beniada 10% të votave AKEP-it.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -