“Je pak idiote ti”/ Einxhel ia kthen në të njëjtën mënyrë Semit, i nxjerr pamjet me…(Foto+Video)

Një moment i Semi Jaupajt dhe i Einxhel Shkirës brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” është bërë viral kohë më parë. Kjo për shkak se këngëtarja i drejtores moderatores duke i thënë “je pak idiote ti”.

Dy vajzat po qëndronin jashtë së bashku me disa të tjerë, kur Semi e shikon çuditshëm Einxhel dhe krejt papritur i thotë: “Je pak idiote ti”.

Kur moderatorja e pyet se pse, këngëtarja shprehet: “Kështu kam mendimin unë”.

“Zemër këto mendimet e juaja, njëri fallxhore, njëri idiote, avash i çik”, i thotë moderatorja, të cilës Semi i kthehet: “Më del natyrshëm, nuk e mbaj dot”.

E duket se tani Einxhel ia ka kthyer me të njëjtën monedhë. Ajo ka postuar në “Instastory” një foto të shkëputur nga post BB VIP ku shfaqet së bashku me Semin.

Bashkëngjitur me foton ajo shkruan: “Je pak idiote ti”, duke etiketuar edhe Semin e duke qeshur. Këngëtarja e ka marrë me humor postimin, ashtu siç moderatorja e ka bërë atë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -