Bora Zemani shfaqet më e lumtur se kurrë, ç’po ndodh me moderatoren?

Bora Zemani është tashmë kryefjala e mediave rozë. Çdo postim që ajo bën merr gjithmonë vëmendje. E njëjta gjë ka ndodhur pak minuta më parë, kur Bora ka ndarë disa shumë joshëse në Instagram.

Ajo ka tërhequr vëmendje me paraqitjen e saj teksa tregon dukjen e thjesht në përditshmëri. Po ashtu, vihet re që duket mjaft e lumtur duke lajmëruar edhe ardhjen e pranverës.

“Erdhi pranvera fmi…”, ka shkruar Bora krahas fotove. Ndërkohë, së fundmi, Zemani ka qenë pafund e komentuar, veçanërisht pas ndarjes së Donaldit nga Beatrix.

Ndarja e bujshme e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, ku ky i fundit e la moderatoren per Beatrix Ramosajt brenda shtëpisë së “BBVIP”,

pas puthjes së famshme dhe dhuratës për 3 vjetor, bëri që të nxiste një reagim të ashpër nga ana e publikut të cilët shpërthyen në komente negative.

Aktori i humorit dhe moderatorja nuk ndiqen në profilet e tyre në ‘Instagram’ që prej asaj kohe dhe pse ata të dy i kanë ende postimet dhe dedikimet për njëri-tjetrin.

Mirëpo Boom news ka zbuluar se vëllai i Borës, Lisien Zemani, ndiqet në rrjetet sociale me Donald dhe Romeo Veshaj.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -