Mos vallë Donaldi sapo i dedikoi një këngë Trixes?

Unë me të vërtetë dua t’ju tregoj se si shkoi dita ime

Dëshiroj vërtet të kaloj një fundjavë (baby)

Unë për të të treguar këtë gjë që po ndiej (ohh po)

Por vërtet nuk të njoh aq mirë

Ne mund të shkojmë atje nëse ti.. (nëse unë)

Dëshiron të më kesh, nuk e di (oh jo)

Pse mendoj se te dua

Kur nuk të njoh aq mirë”

Keto jane disa vargje nga kenga qe Donaldi ka hedhur story ne Instagram.

Pas gjithe asaj qe ndodhi me daljen nga shtepia dhe ndarja me Trixen,kjo kenge duket sikur i dedikohen pikerisht asaj qe Donaldi ende e ndjek ne Instagram.

Ne mund te mendojme edhe qe Donaldit i pelqen thjesht kenga dhe si kupton asnje fjale ose e ka bere per te treguar atletet e reja por nuk duam te notojme ne keto cekesira.

Presim si do pergjigjet Trixa,ndoshta me nje kenge?

Ne te keshillojme Bleona Qerretin “Ti nuk din as me ma lyp” pershembull por ti e di vet me fund te dites.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -