‘Dua ta takoj Beatrixën’, Kledi bën deklaratën e papritur pas ndarjes së këngëtares nga Donaldi

Kledi Hysa, ish-konkurrent i BBV së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin e moderatores Ester Bylyku ‘Glamour Zone’, ku për herë të parë ka sqaruar marrëdhënien e tij aktuale me Beatrix Ramosaj.

Gjatë pjesëmarrjes në show-n televiziv ata kanë patur një mosmarrëveshje për shkak të një takimi.
Por si është marrëdhënia e tyre sot?

Ester Bylyku: E ke sqaruar mosmarrëveshjen me Beatrix?

Kledi Hysa: Unë pata një mbrëmje. Beatrix ishte më serioze e mori pak më seriozisht takimin dhe ndodhën ato gjëra. Dhe unë shpresoj së shpejti të takohemi. Ne nuk jemi takuar akoma, unë kam dëshirë dhe Beatrix ka shprehur dëshirën që të takohemi dhe të bisedojmë, sepse kemi disa pika për të sqaruar.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -