Pasi nuk ndiqen më në Instagram, Beatrix i bënë ‘delete’ kujtimit më të mirë që bëri për Donaldin

Çifti që u krijua brenda shtëpisë së famshme, Donald dhe Beatrix, e përfunduan romancën menjëherë pas daljes së aktorit Veshaj.

Në natën finale të spektaklit ku finalist ishte Donaldi me balerinin, Ilir Shaqiri, këngëtarja Ramosaj u fut në Big Brother VIP për të kënduar këngën e preferuar të aktorit.

Kështu, kjo pjesë ku aktori Veshaj e shijon këngën duke u kënduar nga partnerja e tij, pjesë të cilën më pas Beatrix e ka postuar në Instagram, së fundi ajo nuk gjendet në profilin e saj.

Pasi u bënë “Unfollow”, artistja fshiu edhe kujtimin më të bukur që ia bëri brenda shtëpisë Donaldit, videon ku këndon posqaërisht për të..

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -