Bora apo Beatrix? Veprimi i Donaldit i tha të gjitha

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj i dhanë fund lidhjes menjëherë pas përfundimit të “Big Brother VIP”. Dyshja nuk ndiqen më as në rrjete sociale, ndërsa së fundmi aktori ka fshirë nga profili i tij të gjitha postimet që lidheshin me këngëtaren.

Ky veprim ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve, pasi Donaldi nuk ka bërë të njëjtën gjë për postimet me Bora Zemanin. Aktori ka vendosur t’i mbajë videot me moderatoren, njëra prej të cilave pasqyron puthjen e bujshme brenda ‘Big Brother VIP’.

Nga ana tjetër dhe Bora vazhdon t’i mbajë fotot ku shfaqet me varsen e Donaldit në qafë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -