Fle akoma me biberon në gojë”, Arditi ka diçka për t’i thënë Beniadës

Teksa ishte e ftuar në rubrikën “N’fermë” në “E Diell”, Beniada Nishani u pyet në lidhje me raportin e saj me Ardit Çunin. Modelja e njohur u shpreh se mes tyre nuk ka pasur dhe nuk do të ketë kurrë gjë.

“Arditi më duket se po fle akoma me biberon në gojë. Nuk kemi pasur asnjëherë diçka, as ai nuk ka pasur pëlqim për mua, as nga ana ime nuk ka pasur interes. Është një shok shumë i mirë, por më shumë se kaq nuk mund të jetë. Ngacmon kot ai”, u shpreh bukuroshja bionde.

Së fundmi, këngëtari i njohur ka reaguar ndaj deklaratës së modeles. Ai ka publikuar një foto n “Instastory” ku bashkëngjitur me t ka shkruar me humor:

“Ku është biberoni?”, duke etiketuar Beniadën.
Modelja seksi e ka ripostuar foton e tij dhe ka shkruar “Do të rrah!!!

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -