I shkreti, ka ngelur me fiksime”, Romeo zbulon “vesin” nga Big Brother që e ndjek akoma Donaldin

Aktori Donald Veshaj, pas përfundimit të “Big Brother” ka vendosur që të bëjë disa ditë pushimi jashtë Shqipërisë.

Së bashku me binjakun e tij, Donaldi ndodhet në Dusseldorf, në Gjermani. Ka qenë Roneo ai I cili ka postuar një foto në ‘InstaStoryn’ e tij ku ndodhet dhe krahë të aktorit të njohur Blerim Destani.

Gjatë qëndrimit të tij në një nga hotelet ku po pushojnë binjakët Romeo ka ngacmuar Donaldin duke ju future në dushm, por ajo që shihet është se aktori shihet duke bërë dush me të brendshme ashtu si dhe brenda shtëpisë së Bëllait të Madh.

“Po hiqi brekët se s’ke kamera ktu. I shkreti ti ke ngel me fiksime”, shprehet Romeo.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -