Ç’po ndodh? Romeo bën veprimin e papritur ndaj Beatrixës

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj janë dyshja më e komentuar e momentit. Ndonëse, ata u ndan pas mbarimit të lojës së “Big Brother VIP”, duket se fansat i duan ende bashkë.

Megjithatë, ish-çifti duket se nuk e ka në plan rikthimin, pasi shenjat janë bërë edhe më serioze.

Së fundmi, përveç Donaldit, Beatrix ka hequr nga Instagrami edhe Romeon, me të cilin thoshte se ka raporte të mira edhe pasi kishte dalë nga ‘BBV’.

I njëjti vendosi që këtë t’ia kthejë me të njëjtën monedhë, duke e hequr po ashtu nga ndjekësit.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -