Zbulohet çfarë donte të fuste Bora për Donaldin në shtëpinë e Big Brother Vip, Semi tregon sinjalin që mori

Semi Jaupaj në mbrëmjen e fundit të Post Big Brother VIP tha se Bora Zemani dha një sinjal të madh në momentin që pranoi ta takonte Donaldin.

Ajo u shpreh se përmes takimit ajo i shprehu dashurinë aktorit.

Sipas saj Donaldi nuk kishte nevojë për sinjal tjetër sepse ishte e dukshme ndjenja.

“Sinjali më i madh ishte që erdhi, dhe fakti që erdhi pavarësisht se jo për atë, por pranoi ta takonte tregonte shumë. S’besoj se duhet të kishte sinjal më të madh për të treguar dashurinë që kishte. Se Bora nuk bënte gjë publike”, tha Semi.

Ndërkohë gjatë fjales së saj Arbana la të kuptohej se Bora kishte tentuar të fuste fshehurazi një byrzylyk si sinjal për Donaldin.

Kujtojmë se marrëdhënia mes Borës dhe Donaldit është një ndër më të komentuarat në BBV, ndërsa ai më pas u përfshi në një lidhje dashurie me Beatriks Ramosajn.

Pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Donald dhe Beatrix nuk janë parë bashkë, duke krijuar dyshime se ata nuk janë më bashkë.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -