Bora Zemani personazhi i vitit? Reagon Donaldi!

Sfida më e fundit e “Vëllait të Madh” konsistonte në dhënien e disa fakteve të botës jashtë nga “Vëllai i Madh”, ku banorët kishin për detyrë të gjenin se kush nga këto është e vërtetë dhe kush jo.

Faktet kishin të bënin me të fundit nga bota dhe nga shoëbiz-i shqiptar dhe iu dhanë banorëve si rrjedhojë e izolimit të tyre për rreth 4 muaj.

Një nga këto faktë i referohej pikërisht Bora Zemanit dhe shpalljes së saj si personazhi i vitit. Lidhur me këtë gjë kanë reaguar banorët.

“Kjo mund të jetë e vërtetë”,- ka thënë Donaldi. “Unë mendoj se po.”

Kështu, për modetatoren e “Për’puthen” Bora Zemani, pavarësisht historisë së tyre dhe bujës që bëri lidhja e aktorit me Beatrix Ramosajn, aktori i humorit u shpreh i bindur se moderatorja mund edhe të ishte shpallur ‘Njeriu i Vitit’.

Rikujtojmë se Bora Zemani arriti plot 1milion ndjekës në llogarinë e saj të “Instagram”, pasi ‘rrezoi nga froni’ Luana Vjollcën.

Gjithashtu, ajo është përfolur shumë që në moderimin e programit të dashurisë, por sidomos pas hyrjes së saj në një nga puntatat e “Big Brother VIP Albania”, ku takoi miken e saj Semi Jaupaj, ndërkohë që shkëmbeu një puthje me Donald Veshaj që i emocionoi të gjithë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -