Ish-banori i BBV shpërthen: Ku shkoi mbështetja për Donaldin dhe Borën…

Ardit Cuni është një nga banorët më të diskutuar në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” për shkàk të debàteve dhe dínamíkave të krijuara brenda garës.

Ai hyri në rrugëtim në datë 5 tetor, për t’u elímínuar dy herë nga shtëpia.

Së fundmi, ai ka komentuar një nga ngjàrjet më të diskutuara, lídhjen e Donaldit me Beatrix pak kohë pas puthjes së tij me Bora Zemani.

Në natën e tretë të post “Big Brother VIP”, Arditi shprehu pakënaqësinë e tij ndaj banorëve të cilët fillimisht mbështetën dashurinë e Donaldit dhe Borës duke e këshilluar aktorin që të tregohej i kujdesshëm dhe mos ta humbte dashurinë e tij, ndërsa më pas u afeksionuan me marrëdhënien e Donaldit me Trixën, që e mbështetën gjatë gjithë rrugëtimit të tyre.

Ai tha se i dukej pafytyrësi nga ana e banorëve që sipas tij u shtirën për pëlqimin e lidhjes së aktorit të humorit me Beatrix.

“Unë me thënë të drejtën nuk kuptoj pafytyrësinë tuaj në këtë rast, që kur ka qenë Bora aty brenda ju keni qenë ata që i keni shkuar Donaldit: ‘puthe, puthe, mbaje, tërhíqe, mbaje lídhjen etj’, dhe pastaj çuditërisht një ditë të bukur na dolët sikur pëlqeni Beatrixën dhe lídhjen me Donaldin,” u shpreh Arditi.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -