“I ka hipur tangerlliku”- Ermal Mamaqi shperthen ndaj Bora Zemanit (VIDEO)

Teksa ishte i ftuar si mysafir ne shtepine e “Big Brother VIP”, Ermal Mamaqi tregoi se Bora Zemani do te jete pjese ne sezonit e dyte te serialit HOT te tij, gje qe me pas shkaktoi disa batuta ne shtepi.

Mirepo, duket se gjerat kane ndryshuar pas vemendjes se madhe qe Bora morri per shkak te ngjarjeve ne BBV.

Mesa duket, ajo e ka rritur cmimin per te qene pjese e kastit te aktoreve ne serialin e Ermalit, ndaj dhe ky i fundit nuk ka ngelur fort i kenaqur duke bere kete deklarate ne menyre ironike.

Ai shprehet se Bores i ka hipur tangerlliku nga gjithe vemendja e madhe, ndaj dhe para BBV ata kishin rene dakort per nje shifer te caktuar page, me te cilen Bora nuk eshte me dakort pas perfundimit te BBV.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by ABC News Albania (@abcnewsal)

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -