“Dashuri e ndaluar”, historia e Donaldit-Borës dhe Trixës telenovelë! Një nga kryeveprat e letërsisë…

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix na ka mbajtur të lidhur për muaj të tërë, duke u komentuar jashtëzakonisht shumë.

Ky trekëndësh vazhdon e përmendet ende edhe pse Donaldi ka përfunduar lidhjen me të dyja vajzat, shkruan lajmi.net.

Kujtojmë se Beatrix ishte ajo e cila u kryqëzua nga publiku gjatë kohës kur krijoi lidhjen me Donaldin brenda shtëpisë së “BBV”.

E në rrjete sociale kanë filluar edhe memet.Raporti i kësaj treshe është krahasuar me një serial turk.Seriali mbanë titullin “Mollë e ndaluar”,

dhe ku promoja e serialit është bashkangjitur me sekuenca të prera nga ngjarjet që kanë ndodhur në “BBV”. Lidhja e Trixës me Donaldin në meme konsiderohet si dashuri e ndaluar.

Me siguri që edhe vetë protagonistët e kësaj “telenovele” do qeshin shumë me këtë video, që mund ta ndiqni më poshtë.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by @u_nxiva

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -