Donaldi dhuron 7 udhëtime për çifte, komenti epik i mamasë së tij

Surprizën që i bëri Big Brother VIP, Donald Veshaj vendosi ta dhurojë udhëtimin për ndjekësit e tij, duke bërë të mundur që falë komenteve të përzgjidhen 7 çifte për udhëtime në 7 shtete të botës.

Mes komentuesve të shumtë, ka qenë edhe më specialja, mamaja e tij. Ajo në fakt i ka shkruar të birit në mesazh duke i thënë: “Aman ore, mbase më ke zgjedhur mua me Kaçon” duke e pyetur se kur do të bëjë përzgjedhjen.

“Ndërkohë mami im”, shkruan Donaldi krah postimit, duke shkaktuar shumë të qeshura.

Kujtojmë që brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, Donaldi tregoi se gjithçka ka arritur ia dedikon mamasë dhe babait të tij, të cilët kanë sakrifikuar shumë për fëmijët.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -