Donaldi dhe Bora ne nje takim? “Cmendet rrjeti”, cfare ishte ky postim? (FOTO)

Aktori Donald Veshaj ka bërë të ditur se do të dhurojë udhëtimin qe ia fali “BBV” në 7 destinacione të botës.

Përmes një postimi ai ftonte njerëzit që të bënin tag çiftin të cilin duan ta çojnë në udhëtim, ku gjithsej do përfitojnë 7 të tillë.

Mirëpo, mes gjithë komenteve mbizotëron ai i fansave të aktorit dhe të moderatores Bora Zemani, të cilët i kërkojnë që udhëtimin ta bëjnë së bashku.

Sipas informacioneve që po qarkullojnë në rrjetet sociale nga fansat e dyshes, nga 20 mijë komente në total që ka postimi, 11 mijë janë për të udhëtuar ai me Borën.

Epo, na mbetet te presim per reagimin e Donaldit pasi te shikoje se eshte pikerisht ai dhe Bora si cifti i zgjedhur qe duhet te udhetoje sebashku.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -