‘Po i marr hakun’, Kledi ia ka nxirë jetën këtij ish-banori të ‘Big Brother VIP’

Ish-banori i “Big Brother VIP”, Kledi Hysa ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Why Not”, ku mes të tjerash foli për marrëdhënien me Dj PM.

“Kur isha në Big Brother isha i pari që hyra dhe nuk e dija që do vinte PM. Kur erdhi PM, ka momente që futesh në mendime dhe njeriu ka 60 mijë mendime në ditë.

Sa erdhi ky, filluan mu shkurtuan mendimet mu bënë 30 mijë. S’më linte as të shkoja në ndonjë vend të bukur mendërisht, ma nxiu jetën. Dhe tani po ja marr hakun. I thashë bota është me rrota. Ja kam nxirë jetën, se ky nuk i ka qejf videot”, u shpreh Kledi.

Kujtojmë se Dj Pm po shijon lidhjen e dashurisë me Sara Berishën, lidhje që filloi në “Big Brother VIP”.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -