Erioni zgjodhi Mikelën, Rrushja ka dy fjalë për të thënë

Mbrëmjen e djeshme në “Përputhen Prime” Erioni bëri zgjedhjen e tij. Ai ndërpreu takimet me Rrushen, duke i thënë se dëshiron të mbeten miq dhe u deklarua vetëm për Mikelën.

“Ndjesitë që i kemi tani, t’i lëmë atje ku kanë qenë para 5 vitesh. Përndryshe, unë ty të respektoj ekstrem shumë, si femër, si familje kam respekt ekstrem shumë. Qejfi im është që në vazhdim të kemi një marrëdhënie shoqërore”, i tha Rrushes.

Së fundmi, konkurrentja ka bërë një reagim në rrjete sociale. Rrushja ka publikuar një foto të saj, krahas së cilës ka shkruar këngën e Ariana Grandes “Thank you, next”, që do të thotë “Faleminderit, tjetri…!”, kur mbaron një njohje/lidhje dhe je gati për të njohur dikë tjetër.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -