Bashkimi harron Alvisën, fotografohet me modelen e njohur

Ka kaluar disa ditë nga ndarja e Alvisës dhe Bashkimit e ky i fundit nuk duhet sikur

po e përjeton edhe aq keq këtë ndarje. Ish-konkurrenti i “Përputhen” është fotografuar nga “Panorama plus” pak netë më parë në shoqërinë e modeles Erjola Doci.

Të dy kanë qëndruar gjatë në shoqërinë e njëri-tjetrit, duke u parë shumë të afërt. Nuk dihet nëse mes tyre ka një miqësi, apo një flirt, por sipas “Panorama plus” dy të rinjtë janë larguar bashkë nga eventi.

Bashkimi e bëri publike ndarjen me Alvisën përmes një postimi ne Instagram. Ai nuk ka dhënë detaje, por ka shkruar se gjërat nuk kanë ecur dhe se, pavarësisht të gjithave, gëzon respekt për Alvisën. Edhe vetë Alvisa pranoi ndarjen, duke u shprehur se ishte falënderuese për gjithçka përjetoi me Bashkimin.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -