Mikesha e Donaldit mbështet publikisht Bora Zemanin, gjesti i Beniadës shkakton ‘furtunë’ në rrjet.

Beniada Nishani ka treguar së fundmi mbështetjen e saj ndaj Bora Zemanit në rrjetet sociale.

Beniada Nishani ka treguar së fundmi mbështetjen e saj ndaj Bora Zemanit në rrjetet sociale.

Kjo video së fundmi është shpërndaë në Instastory edhe nga Beniada e cila ka treguar kështu mbështetjen dhe vlerësimin e saj ndaj Borës.

Veprimi i saj ka marrë vëmendje pasi Beniada ka qenë një nga mikeshat më të mira të Donaldit brenda “Big Brother VIP”. Ndonëse modelja e ka mbështetur lidhjen e tij dhe të Beatrix, ajo po ashtu ka folur shpesh për Borën duke shprehur hapur pëlqimin e saj.

Sakaq, para pak ditësh lidhur me ndarjen e Donaldit dhe Beatrix ajo tha se vetëm tërheqja fizike nuk mjafton duke nënkuptuar se mes tyre nuk ka dashuri.

Nuk dihet nëse Beniada ka komunikuar me Donaldin pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri apo të gjitha janë rastësi por ndjekësit kanë nisur të aludojnë se këto mund të jenë sinjale.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -