FIFI DHE DONALDI BEHEN BASHKE.SURPRIZA QE PO SJELLIN PER PUBLIKUN

Fifi ka lene te kuptohet se bashke me Donaldin po pergatiten te sjellin nje surprize se bashku.

Ne nje nga koncertet e saj te fundit,publiku i pranishem ka filluar te brohorase ne kor “Filoqyl” qe eshte edhe pseudonimi qe Donaldi i vendosi Fifit brenda shtepise dhe kjo e fundit vendosi ta bente tatuazh.

“Ka diçka të re me Filoqylin, por nuk po ju tregoj do e merrni vesh vetë.”

Kane qene keto fjalet e Fifit duke dhene vetem nje informacion minimal qe me siguri fansat e dyshes mezi po presin se per cfare behet fjale.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -