FANSAT KERKOJNE RIKTHIMIN E BORES ME DONALDIN DHE MODERATORJA THYEN HESHTJEN NE INSTAGRAM

Qe pas daljes nga shtepia dhe shkeputjes se menjehershme nga marredhenia me Beatrix,fansat e Donaldit dhe Bores kane vershuar ne komente per nje rikthim te dyshes.

Bora nuk ka reaguar asnjehere edhe pse eshte gjithmone aktive ne rrjetet e saj sociale qe me se shumti i perdor per reklama,promot e emisionit qe drejton apo video gazmore me djalin e saj.

Se fundmi Bora ka thyer heshtjen duke i kthyer nje pergjigje te gjithe atyre qe pyesin nese do te kete serisht nje histori mes saj dhe Donaldit.

“Kur pse-ja eshte e qarte,si-ja eshte e thjeshte”

Dhe per te gjithe ata qe ndoqen kalvarin e gjate te Big-ut dhe dinamikat e ish-ciftit,sapo moren nje pergjigje nga e zonja e punes.Jo,nuk ka kthim!

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -