Dojna Mema jep lajmin e ëmbël: Po të lë ty të flasësh me rrahjet e zemrës tënde

Dojna Mema dhe Vlashent Sala do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e dha vetë Dojna me një video të postuar në Instagram ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

“Fjalet s’me mungojne kurre, por qe te pershkruaj ate qe ndiej tani, do te me duhej ti krijoja. Ndaj po te le ty mam te flasesh, me rrahjet e zemres sate”, shkruan moderatorja, e cila bën të ditur se është në javën e 16 të shtatzënisë.

Kujtojmë që Dojna e Vlashenti e nisën vitin 2022 me një udhëtim në Barcelonë.

Aty Vlashenti i bëri edhe propozimin për martesë moderatores. Ndërkohë nuk dihet ende gjinia e fëmijës që po presin.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -