Kejvina Kthella ngacmon imagjinatën, shfaqet provokuese në fotosesionin e ri

Modelja e njohur, Kejvina Kthella arrin që të jetë në qendër të vëmendjes me secilin postim që bën.

Bukuroshja bionde është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku vazhdon të mbetet aktive me postime nga më të ndryshme dhe nuk mungojnë as ato provokuese.

Edhe së fundmi, Kejvina ka postuar disa imazhe në të cilat shihet në formë të mrekullueshme dhe tejet joshëse.

Modelja nga Shqipëria vuri në pah linjat atraktive dhe të formësuara të trupit në imazhet e realizuar nga fotografi, Teo Cubela.

Kejvina pozoi e veshur vetëm në sytjena nga argjendi të cilat lini pak vend për imagjinatë, teksa i përshtati me xhinse dhe atlete.
Ndërkohë, përveç fotosesioneve modelja e famshme shqiptare ka kohë që nuk e shohim në ndonjë projekt televiziv.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -